Get Adobe Flash player

Naše sezona 2014 začala již v březnu, kdy jsme jeli do Havířova na halovou soutěž , zanedlouho sme navštívili  Vítkovický atletický tunel kde jsme každý sám za sebe bojovali o nejlepší příčky v disciplíně 60 metrů z překážkami tato soutěž byla zařazena do tří kolového Českého halového poháru. 29.3 se někteří  znás  podívali do Jablonce na druhé kolo Českého halového poháru. V jablonci sme se taky podívali do muzea hraček kde se nám velmi líbilo… V měsíci květnu nám začala opavská liga mládeže kde  mladší žáci celkově skončili na 3.místě a starší na 5. Místě. Hned na začátku prázdnin jsme jeli na Polska k moři , kde jsme jeli kvůli celkovému 3.místu.V létě nás pak ještě trenéři vzali do Brna, Šumperku a Olomoucké kde sme běželi 60 metrů s překážkami. V Brně si straší žáci mohli také vyzkoušet výstup na věž a 100 metrů překážek v kategorii mladšího dorostu. V záři nám pak začala nová sezona opavské ligy mladých hasičů po podzimních kolem jsme prozatím u straších žáku na 5.místě a u mladších na 11.místě . Po ukončení podzimních kol Opavské Ligy jsme jeli na Štítinu zúčastnit se podzimního kola Hry Plamen . Hned na začátku měsíce listopadu jsme jeli do Prahy na poslední kole Českého halového poháru . V Praze jsme šli na krásnou procházku večerní Prahou na Karlův most ,Václavské náměstí  a další krásná místa Prahy . Ted se všichni společně scházíme ve školní tělocvičně kde se připravujeme na další sezonu .